Kogo szukamy:

Junior/ Mid Java Developera w Krakowie

Opis Stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało przede wszystkim pisanie kodu wysokiej jakości :-) My zaś będziemy się starać, aby zapewnić środowisko, w którym każdy może skoncentrować się na tym co potrafi robić najlepiej. Pracujemy w podejściu zwinnym, z przekrojowymi zespołami scrumowymi odpowiedzialnymi za poszczególne fragmenty naszego ekosystemu IT. Chętnie i często się dokształcamy.

Wśród naszych narzędzi znajdziesz języki Java i SQL, Spring Cloud Netflix, Kafka, Maven, Gradle, Spring, Git i wiele innych. Im więcej znasz lub chociaż słyszałeś, tym lepiej.

Czego oczekujemy:

Przede wszystkim pasji oraz dobrej i otwartej komunikacji. Ponadto znajomości podstaw programowania, tj. algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych oraz wiedzy z zakresu technologii internetowych. Doświadczenia min. rok na podobnym stanowisku.

Co Oferujemy:

  • Pracę z nowymi technologiami i z wieloma projektami, często bardzo skomplikowanymi.
  • Program szkoleń.
  • Współpracę z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu IT (algorytmika, architektura nisko i wysokopoziomowa, integracje).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.
  • Pakiet medyczny.
  • Świeże owoce raz w tygodniu i tyle kawy ile dasz radę wypić.

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wśród instytucji finansowych wyróżnia się niezwykłą kulturą organizacyjną, bezpośrednią komunikacją i dynamiką działania. Alior Bank nie jest typową korporacją, bo wszystkie decyzje biznesowe oraz wdrażane na co dzień rozwiązania wypracowane są w Polsce.

Szeroki zakres i ciągły rozwój oferty produktowej Banku zapewnia różnorodne możliwości rozwoju i wchodzenia w nowe role dla specjalistów z wielu dziedzin biznesu i o różnorodnych profilach wykształcenia. Co jednak łączy pracowników Alior Banku, to samodzielność, odpowiedzialność za własną pracę, otwartość na wiele zaskakujących sytuacji i myślenie w kategoriach skutecznych biznesowo rozwiązań. Dzięki temu wszyscy mogą w pełni wykorzystać swoją autonomię w pracy oferowaną przez Alior Bank i mają realny wpływ na jego działanie.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Dzięki temu odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

Biura Centrali zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, a możliwości pracy obejmują m.in.: Contact Centre (Infolinia, Dział Utrzymania Klienta, Telemarketing), IT / Rozwój oprogramowania, Biuro Maklerskie, Rachunkowość i finanse, Windykacja, Audyt i controlling, Operacje bankowe, Zarządzanie ryzykiem.

W ogólnopolskiej sieci oddziałów zatrudniani są bankierzy specjalizujący się w sprzedaży produktów kredytowych, depozytowych, inwestycyjnych i hipotecznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.