Twój concierge w rekrutacji

Interim Management to dynamicznie rosnący sektor usług, z których coraz chętniej korzystają zarówno duże korporacje jak i mniejsze firmy.

Interim Management to korzystna forma współpracy pomiędzy Firmą poszukującą konkretnych rozwiązań „tu i teraz”, a Interim Menedżerem, który chce zdyskontować swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe i posiadany „know how”. Dla wielu doświadczonych profesjonalistów, może to być idealny kierunek w rozwoju "pokorporacyjnej" kariery.

Współpracujemy z największymi światowymi graczami na rynku z sektora bankowego, finansowego, ubezpieczeń, telekomami, FMCG, e-Commerce, IT jak również lokalnymi podmiotami.

Jeżeli jesteś doświadczonym menedżerem i możesz pochwalić się konkretnymi sukcesami zawodowymi, chcesz rozpocząć lub funkcjonujesz już jako Interim Manager – zapraszamy do współpracy!
W pierwszym kroku określ swoje kompetencje zawodowe i preferencje zadań, których realizacji chciałbyś się podjąć. To pomoże nam w linkowaniu Twojej osoby z potencjalnym Klientem.

© JobNonStop | 2016-2024