Kogo Szukamy:

Analityka II Linii SOC w Warszawie

Jako Analityk II Linii SOC będziesz realizował następujące zadania:

·       Monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń dotyczących bezpieczeństwa IT;

·       Analiza przyczyn oraz wyjaśnienie incydentów bezpieczeństwa IT;

·       Obsługa systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT;

·       Tworzenie reguł i wykonywanie analiz w systemach wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT;

·       Realizacja działań mających na celu zabezpieczenie dowodów cyfrowych;

·       Monitorowanie dostępnych źródeł informacji w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń;

·       Prowadzenie monitoringu online aplikacji i infrastruktury IT na bazie dedykowanych aplikacji;

·       Współpraca z jednostkami CERT w Polsce i na świecie;

·       Przygotowywanie raportów dotyczących incydentów IT oraz wskaźników bezpieczeństwa IT;

·       Utrzymywanie i wdrażanie systemów bezpieczeństwa IT.

·       Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z bezpieczeństwem IT;

·       Bardzo dobrą znajomość modelu TCP/IP i protokołów: HTTP, SSH, FTP, SMTP, WMI, syslog, DHCP, DNS, itp.;

·       Wiedzę i praktyczne doświadczenie z zakresu technologii sieciowych, konfiguracji i administracji rodziną systemów operacyjnych Windows, Linux, Unix;

·       Doświadczenie w działaniach operacyjnych związanych z monitoringiem bezpieczeństwa i reagowaniem na incydenty w infrastrukturze IT;

·       Znajomość zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa;

·       Wiedzę dotycząca najważniejszych rodzajów cyberzagrożeń, w tym wektorów ataków i mechanizmów funkcjonowania struktur cyberprzestępczych;

·       Praktyczną wiedzę w zakresie analizy danych i korelacji logów oraz wykrywania incydentów w zakresie bezpieczeństwa IT;

·       Znajomość rozwiązań stosowanych do monitoringu bezpieczeństwa IT, analizy logów i korelacji zdarzeń;

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację (kontakt z klientem anglojęzycznym) min. B2;

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·       Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do rekreacji;

·       Szkolenia i możliwość rozwoju wewnątrz firmy

·       Współpracę w zespole specjalistów i ekspertów w zakresie cyberbezpieczeństwa

·       Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin;

·       Bezpłatny parking;

·       Zniżki na produkty T-Mobile;

·       Współpracę w międzynarodowym środowisku.

Jeśli szukasz innej pracy, daj nam znać, a znajdziemy ją dla Ciebie.

KLIKNIJ TUTAJ -->>http://bit.ly/JNS_Inne_Oferty_Pracy

T-Mobile Polska S.A. to jeden z największych zintegrowanych operatorów w Polsce, obsługujący prawie 15,8 mln klientów.

Świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych i ICT dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Firma zatrudnia około 4400 osób, stosując najlepsze, światowe praktyki w zakresie zarządzania personelem. Właścicielem T-Mobile jest Grupa Deutsche Telekom.

W 2016 roku już po raz siódmy T-Mobile Polska została wyróżniona prestiżowym certyfikatem Top Employers. Certyfikat ten przyznawany jest corocznie przez Instytut CRF wyłącznie tym organizacjom, które spełniają najwyższe kryteria w zakresie polityki oraz praktyki zarządzania personelem stwarzając pracownikom optymalne warunki pracy.