Alior Bank S.A.

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wśród instytucji finansowych wyróżnia się niezwykłą kulturą organizacyjną, bezpośrednią komunikacją i dynamiką działania. Alior Bank nie jest typową korporacją, bo wszystkie decyzje biznesowe oraz wdrażane na co dzień rozwiązania wypracowane są w Polsce. Szeroki zakres i ciągły rozwój oferty produktowej Banku zapewnia różnorodne możliwości rozwoju i wchodzenia w nowe role dla specjalistów z wielu dziedzin biznesu i o różnorodnych profilach wykształcenia. Co jednak łączy pracowników Alior Banku, to samodzielność, odpowiedzialność za własną pracę, otwartość na wiele zaskakujących sytuacji i myślenie w kategoriach skutecznych biznesowo rozwiązań. Dzięki temu wszyscy mogą w pełni wykorzystać swoją autonomię w pracy oferowaną przez Alior Bank i mają realny wpływ na jego działanie.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Dzięki temu odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

Biura Centrali zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, a możliwości pracy obejmują m.in.: Contact Centre (Infolinia, Dział Utrzymania Klienta, Telemarketing), IT / Rozwój oprogramowania, Biuro Maklerskie, Rachunkowość i finanse, Windykacja, Audyt i controlling, Operacje bankowe, Zarządzanie ryzykiem.

W ogólnopolskiej sieci oddziałów zatrudniani są bankierzy specjalizujący się w sprzedaży produktów kredytowych, depozytowych, inwestycyjnych i hipotecznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Aplikuj
  • Bankowość

© JobNonStop | 2016-2021