Telmon
TELMON to profesjonalne contact center, świadczące usługi z zakresu telesprzedaży oraz obsługi klienta. Firma powstała w styczniu 2011 roku w Łodzi i od początku intensywnie inwestowała w kadrę i odpowiednie zaplecze technologiczne. Dziś w Telmon zatrudnionych jest 500 konsultantów, którzy pracują w dwóch lokalizacjach – w Łodzi i Toruniu.
 
Telmon specjalizuje się głównie w przeprowadzaniu kampanii sprzedażowych i obsługowych IN/OUT dla branży bankowej, ubezpieczeniowej i multimedialnej.
 
Dołączając do zespołu Telmon, zyskujesz stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem, indywidualne podejście do Twoich potrzeb, nowoczesne stanowisko pracy i gwarancję działania w przyjaznej atmosferze.
 
Nasz zespół składa się z młodych, pełnych pasji i pomysłów ludzi, którzy spotykają się w firmie nie tylko po to, aby pracować, ale także po to, aby uczyć się codziennie czegoś nowego, miło spędzać czas oraz brać udział w różnych rozgrywkach i konkursach. Konsultanci Telmon są pod stałą opieką trenerów, regularnie uczestniczą w szkoleniach, które pozwalają im się nieustannie rozwijać.
Aplikuj
  • Call Center

© JobNonStop | 2016-2021