Axell Logistics sp. z o.o.

Axell Logistics działa w Polsce i Holandii – zarówno z biznesowego jak i logistycznego punktu widzenia to najlepsze strategicznie miejsca w Europie. Dzięki długoletniej obecności na rynku posiada profesjonalny zespół inżynierów logistyki, zaawansowane przestrzenie magazynowe i efektywny transport. Ze względu na know-how i elastyczność jest najlepszym wyborem zarówno dla pojedynczego użytkownika a także dla obsługi wielu użytkowników z różnych projektów i wyzwań biznesowych.

 

Lokalizacje centrów logistycznych Axell Logistics są strategicznie wybrane zaoferować optymalne możliwości magazynowania i dystrybucji do Europy Wschodniej, Środkowej i Zachodniej. W Holandii dwa magazyny zlokalizowane są pomiędzy portami w Antwerpii i Rotterdamie. Podczas gdy cztery magazyny w Polsce znajdują się w pobliżu terenów przemysłowych w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach.

 

Axell Logistics oferuje pojemność magazynową większą niż 100.000 m2, w tym składy celne, w konkurencyjnych cenach.

 

Działalność Axell Logistics (wcześniej Ponetex Logistics) w Polsce datuje się od 1995 roku.

 

Nasze dokładne lokalizacje to :

  • Chorzów – oddział z wynajętym magazynem o powierzchni 4.000 m2 w którym znajdują się działy: obsługa klienta i spedycja międzynarodowa,
  • Nowy Tomyśl – oddział z magazynem o powierzchni 11.000 m2 oraz działy: obsługa klienta, administracja i księgowość,
  • Rakoniewice – siedziba firmy, gdzie znajdują się magazyny o powierzchni10.000 m2 oraz działy: obsługa klienta, spedycja krajowa i międzynarodowa, IT oraz HR ,
  • Skierniewice – oddział z magazynem o powierzchni9.000 m2, działy jakie się znajdują to: obsługa klienta oraz spedycja krajowa.
Aplikuj
  • Administracja Biurowa

© JobNonStop | 2016-2021