Covendo Sp. z o. o.
W swej profesji łączy umiejętności wprowadzania innowacyjnych rozwiązań ze sprawnym zarządzaniem projektami, w celu tworzenia funkcjonalnych i efektownych rozwiązań.
Stosowanie najlepszych praktyk biznesowych oraz wykształcenie i wiedza powoduje, iż Covendo zaufali nie tylko ich klienci, wywodzący się z globalnych koncernów z branży spożywczej, ale również ich odbiorcy na rynku B2B, firmy z sektora motoryzacyjnego, IT, firmy doradztwa personalnego, banki, międzynarodowe przedsiębiorstwa i instytucje, firmy z sektora metalowego i górniczego.
Duże doświadczenie i kompetentny personel zapewnia jakość na najwyższym poziomie. Atutem  Covendo jest elastyczność oraz szybki czas reakcji na zapotrzebowania klienta indywidualnego oraz biznesowego, dzięki czemu rzetelnie wykonuje postawione przed nami zobowiązania.
Z powodzeniem obsługuje klientów indywidualnych (B2C) wymagających solidnego, niezawodnego i szybkiego wsparcia: kancelarie prawne, agencje reklamowe, gabinety medyczne, biura rachunkowe, biura turystyczne i inne firmy na terenie i w okolicach następujących miast: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Białystok, Katowice czy Wrocław.
Aplikuj
  • Call center

© JobNonStop | 2016-2021