Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Transcom Worldwide to lider sektora BPO (Business Proces Outsourcing) w Polsce i na świecie. Specjalizuje się głównie w dziedzinie telefonicznej obsługi klienta. Wieloletnie doświadczenie firmy oparte jest na fundamentach 53 oddziałów zlokalizowanych w 21 krajach na całym świecie.

We wszystkich oddziałach Transcom Worldwide zatrudnia tysiące konsultantów, którzy obsługują ponad 60.000 klientów dziennie, w przeszło 33 językach. Trzy oddziały w Polsce – Olsztyn, Gdańsk, Białystok – tworzy ponad 1.400 osób, które dzięki określonej ścieżce kariery mają szansę stać się ekspertami w dziedzinie telefonicznej obsługi lub sprzedaży. Mając różne doświadczenie, wykształcenie czy umiejętności, każdy z pracowników firmy ma możliwość odkrycia, w którym projekcie czuje się najlepiej.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. realizuje projekty w 15 językach (m.in. polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim czy szwedzkim) i oferuje swoim pracownikom wsparcie w ich nauce. Kadra zarządzająca firmy ma świadomość jak ważne dla młodych ludzi są edukacja oraz rozwój, dlatego firma zapewnia im elastyczny grafik oraz dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki takim działaniom i otwartemu podejściu do ludzi, umożliwia studentom oraz absolwentom uczelni wyższych rozpoczęcie i budowanie ciekawej ścieżki kariery zawodowej.

Aplikuj
  • Call Center

© JobNonStop | 2016-2021