Kogo Szukamy:
Python Developer Warszawa lub Lublin

Twoje zadania
  • Tworzenie oraz rozbudowa aplikacji przetwarzających dane w chmurze z wykorzystaniem Pythona
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Konfiguracja systemów z rodziny Linux
  • Stawianie sobie ambitnych celów i rozwijanie swoich kompetencji
  • Współtworzenie firmy i świetnej atmosfery w zespole

Wymagania
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Umiejętność pracy z systemem Linux
  • Doświadczenie w pracy z minimum jednym rozwiązaniem chmurowym (AWS albo Azure albo GCP)
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Mile widziana znajomość podstaw: technologii Big Data (Hadoop, Spark), Apache Airflow, procesów ETL, systemu kontroli wersji Git

Benefity:
  • Liczne imprezy firmowe, jak: Third Thursday Beer, Summer & Christmas Party i inne
  • Wyjścia integracyjne z zespołem
  • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed) i dofinansowanie do karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Elastyczne warunki zatrudnienia

Lingaro is a professional services company specializing in analytics, artificial intelligence and e-commerce. We drive digital innovation and digitally-enabled operations for Fortune Global 500 enterprises. We are a fast-growing team with the can-do culture of a successful startup and the reliable, scalable delivery capabilities that leading organizations demand of their technology partners.