Kogo Szukamy:

Specjalisty ds. Rozwoju Systemów i Projektów Sprzedażowych. Stanowisko w Dziale Wsparcia Sprzedaży.

Zadania:

  • Zarządzanie projektami dotyczącymi rozwoju systemów sprzedażowych w ramach Działu Wsparcia Sprzedaży;
  • Rozwój i utrzymanie systemów sprzedażowych;
  • Opracowywanie koncepcji optymalizacji systemów sprzedażowych;
  • Współpraca z różnymi działami firmy oraz dostawcami przy rozwijaniu systemów oraz monitorowaniu błędów;
  • Odpowiedzialność za kreację i wdrożenie nowych projektów sprzedażowych;
  • Odpowiedzialność za analizę wymagań biznesowych;
  • Testowanie wprowadzanych zmian procesowych i systemowych;

Wymagamy:

  • Doświadczenia w obszarze rozwoju systemów sprzedażowych min. 2 lata;
  • Umiejętności analitycznych umożliwiających przełożenie wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne;
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych w relacjach biznesowych z innymi departamentami firmy;
  • Znajomości języka angielskiego min. B1;
  • Umiejętności rekomendowania usprawnień w systemach oraz procesach sprzedażowych;
  • Samodzielności, kreatywności i pro aktywności w inicjowaniu zmian i wdrażaniu ich;
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów sprzedażowych - mile widziane;

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Karta Multisport Plus lub bilety do kina
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Brak dress code

Jeśli szukasz innej pracy, daj nam znać, a znajdziemy ją dla Ciebie.

KLIKNIJ TUTAJ -->>http://bit.ly/JNS_Inne_Oferty_Pracy

P4 to operator sieci Play. Wcześniej - do roku 2005 - spółka była znana pod nazwą Netia Mobile, a od 2007 roku już jako P4 wkroczyła na rynek komercyjny. Obecnie z usług Play korzysta ponad 13,5 miliona użytkowników, z czego prawie połowa to klienci abonamentowi. Firma regularnie otrzymuje nagrody i wyróżnienia w różnych kategoriach, między innymi po raz trzeci z rzędu otrzymała tytuł TOP EMPLOYER.