Kogo Szukamy:

Operator I Linii SOC w Warszawie

Jako Operator I Linii SOC będziesz realizował następujące zadania:

·       Udział w pracach zespołu SOC w systemie zmianowym 24/7;

·       Monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń;

·       Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń zdarzeń oraz incydentów;

·       Podstawowa analiza przyczyn oraz wyjaśnienie incydentów;

·       Obsługa systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT

·       Monitorowanie dostępnych źródeł informacji w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń;

·       Prowadzenie monitoringu online aplikacji i infrastruktury IT na bazie dedykowanych aplikacji;

·       Współpraca z jednostkami CERT w Polsce i na świecie;

·       Przygotowywanie raportów dotyczących incydentów IT;

·       Współpraca z 2. Linią w celu wyodrębniania incydentów ze zdarzeń.

·       Znajomość modelu TCP/IP oraz protokołów: HTTP, SSH, SMTP, DNS;

·       Wiedzę z zakresu konfiguracji i administracji rodziną systemów operacyjnych Windows, Linux, Unix;

·       Znajomość zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa;

·       Wiedzę z zakresu bezpieczeństwa IT w jednej z dziedzin: systemy operacyjne Windows / Unix, sieci, bazy danych, www;

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację (kontakt z klientem anglojęzycznym) min. B2;

Dodatkowymi atutami będą:

·       Doświadczenie zawodowe w bezpieczeństwie IT lub HelpDesk;

·       Certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa IT.

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·       Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do rekreacji;

·       Szkolenia i możliwość rozwoju wewnątrz firmy

·       Współpracę w zespole specjalistów i ekspertów w zakresie cyberbezpieczeństwa

·       Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin;

·       Bezpłatny parking;

·       Zniżki na produkty T-Mobile;

·       Współpracę w międzynarodowym środowisku.

Jeśli szukasz innej pracy, daj nam znać, a znajdziemy ją dla Ciebie.

KLIKNIJ TUTAJ -->>http://bit.ly/JNS_Inne_Oferty_Pracy

T-Mobile Polska S.A. to jeden z największych zintegrowanych operatorów w Polsce, obsługujący prawie 15,8 mln klientów.

Świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych i ICT dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Firma zatrudnia około 4400 osób, stosując najlepsze, światowe praktyki w zakresie zarządzania personelem. Właścicielem T-Mobile jest Grupa Deutsche Telekom.

W 2016 roku już po raz siódmy T-Mobile Polska została wyróżniona prestiżowym certyfikatem Top Employers. Certyfikat ten przyznawany jest corocznie przez Instytut CRF wyłącznie tym organizacjom, które spełniają najwyższe kryteria w zakresie polityki oraz praktyki zarządzania personelem stwarzając pracownikom optymalne warunki pracy.