Doradca ds. Sprzedaży Online

Dostępne lokalizacje pracy (praca jest w trybie stacjonarnym): Warszawa/Kraków/Katowice/Sosnowiec/Rzeszów

7 000 – 12 000 PLN (Umowa o Pracę)

Na tym stanowisku będziesz miał/a niepowtarzalną szansę poszerzenia swoich umiejętności w obszarze sprzedaży produktów bankowych oraz nawiązywania długofalowych relacji z klientami. Co więcej, praca ta umożliwi Ci rozwinięcie umiejętności swobodnej komunikacji werbalnej, co jest kluczowe w obszarze telefonicznej obsługi klienta. Firma stawia na ciągły rozwój zawodowy pracowników i oferuje jasną ścieżkę kariery, dzięki czemu będziesz miał/a możliwość rozwijania swoich kompetencji i awansowania wewnątrz struktury firmy.

Twój zakres obowiązków:

·       bieżąca obsługa klienta

·       telefoniczna sprzedaż produktów bankowych Klientom Banku

·       nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

·       prowadzenie dokumentacji kredytowej Klienta

·       pomoc w finalizowaniu złożonych przez Klienta wniosków

Nasze wymagania:

·       umiejętność swobodnej komunikacji werbalnej

·       doświadczenie pracy z klientem w kanale zdalnym/telefonicznym

·       umiejętność uważnego słuchania i reagowania na uwagi klienta

·       doświadczenie pracy z celami sprzedażowymi

·       wykształcenie co najmniej średnie

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

·       wynagrodzenie podstawowe + premie: 7 000 – 12 000 PLN

·       praca od poniedziałku do piątku (praca w sobotę tylko dla chętnych)

·       elastyczny grafik

·       indywidualny system premiowy bez górnego limitu

·       profesjonalne wdrożenie, które pozwoli Ci rozpocząć samodzielną pracę

·       możliwość zdobycia doświadczenia w bankowości

·       różnorodne konkursy wewnętrzne

·       otwartą i jasną ścieżkę rozwoju w strukturach banku

·       luźną atmosferę

·       możliwość awansu wewnętrznego